START - Góra Kalwaria, ul. Ks. Sajny w godz. 8.00 - 10.00, 11.15 - 13.15 i dalej przez rondo, w kierunku Grójca (tzw TIR - droga) do Chynowa. w Chynowie w lewo do stacji PKP.
SL-1 - Chynów, stacja PKP w godz. 8.30 - 10.30, 11.45 - 13.45
( Rampa kolejowa przy stacji PKP Chynów i dalej do wsi Potycz przy szosie Góra Kalwaria - Warka )
SL-2 - Potycz, Agropol w godz. 9.10 - 11.10, 12.25 - 14.25 ( Teren zakładu owocowo - warzywnego "Agropol" i dalej do Warki i w Warce ) SL-3 - Warka, firma Prima w godz. 9.40 - 11.40, 12.55 - 14.55 ( Stacja Kontroli Pojazdów ) SL-4 - Warka, Browar Warka w godz. 9.50 - 11.50, 13.05 - 15.05 SL-5 - Warka, DoniMet (drzwi antywłamaniowe) w godz. 9.55 - 11.55, 13.10 - 15.10 ( Próby w Warce zlokalizowane są przy jednej ulicy prowadzącej od skrzyżowanie przy "Widelcu" do browaru Warka w odległości 500m od siebie ) Góra Kalwaria Komasacja, Poligon Wojskowy w godz. 10.45 - 12.45 Góra Kalwaria PKC, ul. Ks. Sajny w godz. 11.15 - 13.15 ( lokalizacja startu i mety Rajdu, gdzie uczestnicy będą trzykrotnie, również w tym miejscu znajdować się będzie wystawa samochodów, stoiska reklamowe i inne. ) SL-6 - Góra Kalwaria, Jednos. Wojsk. w godz. 8.05 - 10.05, 11.20 - 13.20 ( I dalej od ronda przez most na Wiśle do Kołbieli ) SL-7 - Kołbiel, targowisko miejskie w godz. 8.50 - 10.50, 12.05 - 14.05 ( I dalej szosą lubelską w kierunku Warszawy, po prawej stronie stacja Petrochemii Płock ) SL-8 - Wola Ducka, stacja paliw w godz. 9.10 - 11.10, 12.25 - 14.25 SL-9 - Karczew, Elektrociepłownia w godz. 9.50 - 11.50, 13.05 - 15.05 SL-10 - Karczew, Rynek w godz. 10.05 - 12.05, 13.20 - 15.20 Meta - Góra Kalwaria, ul. Ks. Sajny w godz. 14.00 - 16.00 |