Wyszukiwanie
  Wszystkie galerie ( 41572 zdjęć oraz 290 filmów )
Galeria:
Sezon:
Imprezy:
Słowo:
 

Sezon 2000
38 Rajd Barbórka 2000
Śmieszne zdjęcia z rajdu
Autor: Rajdy.hoga.pl (Zobacz więcej zdjęć tego autora)


Ten nierzeczywisty obrazek nie przestawia bynajmniej grupy ochotników, którzy chcieliby służyć w Wojsku Polskim, a kibiców chcących obejrzeć w akcji kierowców rajdowych.
Kliknięć 686

Odcinka specjalnego w Cytadeli dzielnie bronili żołnierze. Na szczęście konflikt nie okazał się zbrojny i obeszło się bez jednego wystrzału (nie licząc tych z rur wydechowych).
Kliknięć 569

Niektórym szczęśliwcom jednak udało się zdobyć Cytadelę. Zastosowano maszyny oblężnicze, katapulty, tarany, armaty, podkopy i pomocne dłonie. Życie kibica jak widać nie jest usłane różami i autografami znanych zawodników.
Kliknięć 709

Jednak z chwilą wejścia Polski do NATO, weszły również w życie odpowiednie procedury, które wyraźnie mówią o zakazie przebywania na terenie odcinków specjalnych osób cywilnych.
Kliknięć 507

O tym, że jednak jest to rajd samochodowy przypominały stojące tu i ówdzie rajdowe samochody. Na zdjęciu widzimy, oczekujący na wjazd na serwis, N-kowy Lincoln Continental (podobno po Gołocie).
Kliknięć 617

Pani Karowa cieszyła się dużym wzięciem wśród przybyłej publiczności. U niektórych odezwał się nawet pierwotny instynkt chodzenia po drzewach. Na szczęście po zakończonym rajdzie wszyscy szczęśliwie wrócili na ziemię.
Kliknięć 508

Jak na każdym prawdziwym rajdzie, zawodnicy najpierw musieli zapoznać się z trasą. Na zdjęciu widzimy, pod przebraniem Żwirka i Muchomorka, załogę Przybylski/Gęborys, która robi rozpoznanie przed Bemowem.
Kliknięć 727

Na Cytadeli poległ Ford Escort Cosworth Myszkiera. W tle nomen omen Brama Straceń. Zespół pierwszej pomocy podejmuje próbę wykrzesania ostatnich iskierek życia z samochodu, która jednak zakończyła się niepowodzeniem. "Pacjent" zmarł.
Kliknięć 849

Paweł Przybylski chyba liczył na nieco więcej. Samochód jest niby OK, kierowca niby OK, czapeczka niby OK... Eh, gdyby nie te roczne przerwy pomiędzy startami, na pewno bym im pokazał.
Kliknięć 771

Wieczorna ceremonia zaczęła się jeszcze przed zapadnięciem zmroku. Trzeba było dokładnie obejrzeć każdy centrymetr sławnej ulicy, zająć najlepsze miejsce i czekać cierpliwie parę godzin. Było tak zimno, że nawet prąd zastygał w telewizyjnych kablach.
Kliknięć 497

Pane Michale, jsem šťastný, že jsem opět v týmu Herbol, neboť právě k tomuto týmu se váže spousta skvělých okamžiků mé kariéry. Již nyní se těším po první testování s Corollu WRC. Jsem ja obrovsky talentovaný jezdec, dokáže rychlý na Karovu kostký než ja jsem jezdcem bez poplatku.
Kliknięć 687

Coż, rajd jest krótki, ale bardzo wymagający. Pierwszy raz widze tu tyle aut WRC. Janusz jest w świetnej formie, Leszka nie można lekceważyć, a Paweł i Robert znają tu każdy kilometr. Nie ukrywam, że młodzież też nas naciska coraz bardziej. Coż, jest naprawdę ciężko. A może po prostu za dużo chipsów?
Kliknięć 1109